DOMy w naturze

i w zasięgu miasta


Zielone DOMy


  • To mini osiedle wyróżnia się nowoczesną, stylową architekturą, funkcjonalną zabudową, otwartym układem pomieszczeń oraz ekologicznym charakterem. 
  • Nasze unikalne rozwiązania dedykowane są osobom poszukującym wysokiego standardu, jakości oraz niskiego kosztu użytkowania.
  • Energooszczędny charakter naszych zielonych domów niesie za sobą nie tylko zalety ekonomiczne ale także zapewnia przyjazny bioklimat wnętrza, stały dopływ świeżego, filtrowanego powietrza, naturalnego światła i komfortowej temperatury. 
  • Atutem jest panoramiczne przeszklenie budynków, które scala dom z ogrodem i daje widok z każdego pomieszczenia na piękny widok oraz zapewnia doświetlenie wnętrza mnóstwem naturalnego światła.
  • Zadaszony taras to możliwość korzystania z uroków przebywania na zewnątrz niezależnie od pogody.

reprezentacyjne wejście

zadaszony taras

widok z działek

NASZE  ATUTY

piękna współczesna architektura


Komfortowe uzbrojone działki  


Ogród z widokiem

Tarasy i miejsce na relaks


Miejsca parkingowe + Carporty


Lokalizacja


Dogodne położenie osiedla zapewnia ciszę i swobodę z dala od zgiełku życia miejskiego, jednocześnie zapewniając komfort wynikający z możliwości szybkiego dojazdu do miasta.
Teren pod DOMy znajduje się w miejscowości Blękwit, w sąsiedztwie Złotowa i 30 km od Piły z bezpośrednim dostępem do drogi powiatowej, w trzeciej linni zabudowy od drogi. Atutem lokalizacji jest ścieżka rowerowa/chodnik, która z osiedla prowadzi bezpośrednio do Złotowa, do promenady złotowskiej.  • Działki uzbrojone w prąd, wodę i kanalizację gminną
  • Droga wewnętrzna gminna, utwardzona
  • Bezpośredni dostęp do chodnika,ścieżki rowerowej połączonej z promenadą złotowską, Złotowem 

       a wkrótce również z parkiem Zwierzyniec!

Natura na wyciągnięcie ręki

Działki położone są w urokliwym terenie z widokiem na ogród i tereny zielone a jednocześnie blisko terenów rekreacyjnych i miasta -  w zasięgu promenady złotowskiej,  jeziora miejskiego i Parku Zwierzyniec. Jogging, przejażdżka rowerowa, plac zabaw czy siłownia nad jeziorem, spacer.. to wszystko na wyciągnięcie ręki. 

Natura i jednocześnie bliskość miasta czynią to miejsce przyjaznym i komfortowym miejscem do życia.

DOM i działka

Przestronne działki, komfortowe domy jako domy wolnostojące, 
car-port na 1 lub 2 auta w formie otwartej wiaty, miejsca do parkowania,  taras, nowoczesny ogród z widokiem. 

Funkcjonalna zabudowa została zaprojektowana tak aby mieszkańcy mogli cieszyć się jak największym komfortem osobistej przestrzeni.
Domy zaprojektowane są z opcją zadaszonego, wygodnego tarasu, zagospodarowania poddasza, carportów i dużą przestrzenią ogrodu dla wypoczynku, spotkań z przyjaciółmi i zabaw z dziećmi.
Propozycja zagospodarowania: