OSIEDLE z zielonym widokiem

ekologiczne i  kameralne 


Nowoczesne domy


ZIELONE osiedle wyróżnia się nowoczesną, stylową architekturą, funkcjonalną zabudową, otwartym układem pomieszczeń oraz ekologicznym charakterem. To unikalny Projekt dedykowany osobom poszukującym wysokiego standardu, jakości oraz niskiego kosztu użytkowania.
Energooszczędny charakter naszych zielonych domów niesie za sobą nie tylko zalety ekonomiczne ale także zapewnia przyjazny bioklimat wnętrza, stały dopływ świeżego powietrza, naturalnego światła i komfortowej temperatury. 
Atutem jest panoramiczne przeszklenie budynków, które scala dom z ogrodem i daje widok z każdego pomieszczenia na piękny widok oraz zapewnia doświetlenie wnętrza mnóstwem naturalnego światła.

reprezentacyjne wejście

zadaszony taras

widok z działek

NASZE  ATUTY

piękna architektura współczesnej stodoły

Komfortowe działki  


Zagospodarowany ogród

Miejsce na relaks


Miejsca parkingowe + Carporty


Lokalizacja


Dogodne położenie osiedla zapewnia ciszę i swobodę z dala od zgiełku życia miejskiego, jednocześnie zapewniając komfort wynikający z możliwości szybkiego dojazdu do miasta.
OSIEDLE  zlokalizowane jest w miejscowości Blękwit, w sąsiedztwie Złotowa  i 30 km od Piły z bezpośrednim dostępem do drogi powiatowej, w trzeciej linni zabudowy od drogi. Atutem lokalizacji jest ścieżka rowerowa (+chodnik), która z osiedla prowadzi bezpośrednio do Złotowa, promenady złotowskiej, parku.

Natura na wyciągnięcie ręki

OSIEDLE  położone jest w urokliwym terenie z widokiem na tereny zielone a jednocześnie blisko terenów rekreacyjnych jakie oferuje miasto -  promenady złotowskiej,  jeziora miejskiego i Parku Zwierzyniec. Jogging, przejażdżka rowerowa, plac zabaw czy siłownia nad jeziorem, spacer.. to wszystko 
na wyciągnięcie ręki. 
Natura i jednocześnie bliskość miasta czynią to miejsce przyjaznym i komfortowym miejscem do życia.

DOM i działka

Przestronne działki, komfortowe domy 3, 4 i 5 modułowe o pow. 
 60, 80 i  100 m2  jako domy wolnostojące.
Carport na 1 lub 2 auta w formie otwartej wiaty, miejsca do parkowania, zadaszony taras, nowoczesny ogród z widokiem na piękną panoramę. Funkcjonalna zabudowa została zaprojektowana tak aby mieszkańcy mogli cieszyć się jak największym komfortem osobistej przestrzeni. Domy zaprojektowane są z opcją zadaszonego, wygodnego tarasu i dużą przestrzenią ogrodu dla wypoczynku, spotkań z przyjaciółmi i zabaw z dziećmi.